Відбулося засідання колегії Великолепетихської районної державної адміністрації

27.01.2015 16:43:00
Відбулося засідання колегії Великолепетихської районної державної адміністрації

27 січня 2015 року відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації при голові районної державної адміністрації Зіновію Тичківському.

Доповідав начальник фінансового управління районної державної адміністрації Віктор Коновалов, який проінформував учасників колегії про те, що протягом звітного періоду до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 16333,1 тис. грн податків і зборів, або 109,8 % до планових показників. Понад план отримано 1453,9 тис. грн . Виконання дохідної частини забезпечено всіма місцевими бюджетами району.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації ознайомив присутніх також з проектом районного бюджету на 2015 рік. Він зауважив, що запропонований проект сформовано з урахуванням змін, внесених до Податкового та Бюджетного кодексів України, а також інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин, основних положень проекту Основних напрямів бюджетної політики, схвалених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 квітня 2014 року № 385-р, та завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, схваленою постановою Верховної Ради України від 11 грудня 2014 року № 26-VIII. Так, загальний обсяг дохідної частини районного бюджету на 2015 рік становить 62388,6 тис. грн, у тому числі: загального фонду – 61164,0 тис. грн, спеціального – 1224,6 тис. грн. Розрахунок міжбюджетного трансферу здійснено відповідно до затверджених штатних розписів та фактично зайнятої чисельності вказаних бюджетних установ.

З питання «Про підсумки роботи щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2014 року та підготовку до оздоровчого сезону 2015 року» доповів начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Олексій Коновалов, який повідомив, що улітку 2014 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів працювало 18 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей, у яких відпочивало 1093 учні. Влітку ж 2015 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації планується функціонування також 18 таборів відпочинку з денним перебуванням, де буде організовано повноцінне дозвілля, розвиток творчих здібностей та інтересів дітей.

Усі інші питання порядку денного розглянуто протокольно. За підсумками роботи колегії прийняті відповідні рішення.

Корисні посилання