Виконавча влада опікується захистом майнових прав аграріїв на врожай

07.12.2017 14:22:40
Виконавча влада опікується захистом майнових прав аграріїв на врожай

З метою забезпечити захист аграріїв від спроб рейдерських захоплень сьогодні, 07 грудня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня відбулося чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя.

До участі у засіданні долучились представники правоохоронних органів, прокуратури, державної фіскальної служби та державних органів виконавчої влади.

На засіданні були заслухані інформації про ситуацію щодо захоплення земель державної власності, рейдерського захоплення майна фермерського господарства, щодо процедури передачі в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення у Скадовському, Генічеському, Каланчацькому районах та у м. Херсоні.

За словами Андрія Балоня, питання рейдерства в аграрному секторі є дуже важливим та дуже актуальним щодо відновлення справедливості: «Це явище набуває загрозливого характеру особливо у період збирання врожаю. Наше завдання забезпечити захист аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі або збіжжя, адже аграрний бізнес на сьогоднішній день є дуже привабливим і прибутковим».

На зібранні були заслухані приклади випадків рейдерських захоплень, які трапились за останній час на території області.Корисні посилання