Вишиванкове свято

16.05.2019 14:14:20
Вишиванкове свято

Сьогодні Україна відзначає День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основною метою Дня вишиванки є збереження українських цінностей і їх популяризація серед молоді та населення держави в цілому.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, школу чи садочок.

З цієї нагоди на площі Новотроїцького районного центру культури та дозвілля відбулась акція “Вишиванку одягай – Україну прославляй!”, в якій взяли участь працівники установ, підприємств, організацій та жителі райцентру.

Під час акції всі бажаючі мали змогу помилуватися чудовими роботами майстринь-вишивальниць, пов’язати символічну стрічку на Тризуб Єднання, долучитись до створення карти Єдності України, а ще зробити власні фото у вишиванках у нашій фотозоні.

Долучились до святкування Дня вишиванки і працівники Новотроїцької райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови Оленою Клименко та заступником голови райради Миколою Піщанським, одягнувши на роботу українське національне вбрання.

Корисні посилання