Вишиванку одягай – Україну кохай

18.05.2018 06:30:34
Вишиванку одягай – Україну кохай

День вишиванки – це своєрідне свято-флешмоб, коли українці в звичайний будній день одягають вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Цей день сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу, вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

Вшановуючи  національні традиції та цінності українського народу сьогодні працівники Високопільської райдержадміністрації, районної ради та Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади долучилися  до  заходів  з  відзначення Дня вишиванки вдягнувши традиційний український одяг.

З нагоди відзначення Дня Європи, яке Україна щорічно святкує  в третю суботу травня, учасників заходу привітала перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Музичко. У своєму виступі заступник зазначила, що це свято миру і єднання європейського континенту, солідарності всіх демократичних сил, прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни та наголосила, що Європа починається з кожного із нас. Потрібно, щоб кожен почав будувати Європу в Україні, починаючи з власної вулиці, власного села, селища.

Символом єднання нашої держави з Європейським Союзом було звучання Гімну України та Гімну Європейського Союзу.

Корисні посилання