Виставка японського рукоділля «Квітуча сакура»  з нагоди відзначення Року Японії в Україні

03.04.2017 11:43:25
Виставка японського рукоділля «Квітуча сакура»  з нагоди відзначення Року Японії в Україні

У комунальному закладі «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у рамках обласної виставки з  декоративно-ужиткового мистецтва організована виставка японського рукоділля «Квітуча сакура»  з нагоди відзначення Року Японії в Україні

В експозиції виставки японського рукоділля, представлено 83 роботи з 47 навчальних закладів з 17 районів та міст області.
Найбільше робіт представлено у техніках «канзаші» (20 робіт) і «кінусайга» - 14 робіт. Багато різних технік японського рукоділля представили вихованці гуртків Бериславської районної станції юних техніків, учні Олешківського району та міста Херсона..

Найкращі роботи у техніці «осіе» - це роботи «Міє-сан» Мазур Світлани, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків та «Милування цвітінням сакури», автор Деремешко Діана, вихованка гуртка «Майстровиті руки»Голопританського районного будинку дитячої та юнацької творчості, у техніці «темарі» - кращою була робота «Подарунок на щастя» Попової Валентини, учениці 9 класу Новомихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району.У техніці «кінусайга» журі відзначило роботи: «Мрія», автор Фалій Світлана, учениця 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу№ 11 Херсонської міської ради та «Величний погляд», автор Шмельова Анастасія, учениця 7 класу Олешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

Вишукані жіночі прикраси у техніках «куміхімо» та «шиборі» представили вихованці гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Губанова Л.М.).

Чудові роботи «Сакура в Японії, а в Олешках – вишня» (картина-колаж з елементами декупажу, об'ємного природного матеріалу, бісеру) та  «Роздуми про Японію», зроблену у в техніки «осибана» (пресована флористика) виготовили у гуртках Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості.

Відвідувачі виставки милувались краєвидами Фудзіями та квітучою сакурою.

Найбільшу кількість призових місць отримали учасники з Олешківського району (8) та міста Херсона (12). По 6 призових місць отримали учні Бериславського, Голопристанського та Нижньосірогозького районів.

Корисні посилання