Визначено переможців обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини»

30.11.2018 09:54:03
Визначено переможців обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини»

29 листопада в облдержадміністрації відбулось підсумкове засідання конкурсної комісії обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини».

Захід пройшов під головуванням депутата обласної ради Олександра Книги та його заступника ­­– начальника управління інформаційної політики облдержадміністрації Ольги Савенко. До складу комісії також входять фахівці, депутати обласної ради та громадські діячі Херсонщини.

Для участі у конкурсі було подано 31 заявку місцевих авторів, книги яких були представлені у шести номінаціях: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краще учбове видання та підручники», «Краща поетична збірка», «Краще прозаїчне видання», «Краще видання національно-патріотичного спрямування» та «Краща книга, що готова до видання».

Варто зазначити, що під час попереднього засідання комісія вирішила виключити з конкурсу номінацію «Краще учбове видання та підручники», через невідповідність обох наданих книг-конкурсантів вимогам положенню про конкурс.

За підрахунками лічильної комісії переможцями у п’яти номінаціях визначено:

– Краще історико-краєзнавче видання – «Кам’янська Січ», Сергій Скрипка;

– Краща поетична збірка – «Живе і скошена тече в мені трава», Анатолій Кичинський;

– Краще прозаїчне видання – «Останній бій Урус-шайтана», Віктор Михайлов (творчий псевдонім Віктор Вальд);

– Краще видання національно-патріотичного спрямування – «На часі…» Людмила Степаненко;

– Краща книга, що готова до видання – «Моя улюблена мова: українська граматика у віршах», Валентина Ветрук та «Літописці часу» Любов Брусик (визначено два переможця, що набрали однакову кількість балів).

Церемонія нагородження відбудеться у рамках щорічного Південного фестивалю книги і читання «Книжковий Миколай».  Переможці у визначених номінаціях будуть нагороджені грошовими преміями у сумі 27000 грн та спільними дипломами Херсонської обласної ради та Херсонської обласної державної адміністрації.Корисні посилання