Володимир Ярошевський розповів про відновлення роботи КП «Аеропорт Херсон»

19.02.2013 22:41:00

18 лютого у програмі «Вечірня студія» на ХОДТРК «Скіфія» заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Ярошевський розповів про відновлення роботи КП «Аеропорт Херсон», зокрема, про ремонтні роботи, які там на даний час вже проведені

18 лютого у програмі «Вечірня студія» на ХОДТРК «Скіфія» заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Ярошевський розповів про відновлення роботи КП  «Аеропорт Херсон», зокрема, про ремонтні роботи, які там на даний час вже проведені.

«На даний час не має ніяких сумнівів, що аеропорт буде працювати, адже на минулому тижні ми отримали свідоцтво про його реєстрацію», – зазначив Володимир Ярошевський, відповідаючи на питання телеведучої.

Також він додав, що на сьогодні проводиться ремонт злітної полоси, навігаційного обладнання.

Разом з тим, ведеться робота по відновленню водо- та електро- постачання.

Крім того, завершено ремонт у залі очікування та перевірено митниками обладнання, яке знаходилось у робочому стані.

Довідка. З 2006 року Аеропорт було передано у аренду корпорації «Титан», яка в свою чергу, не займалася  відновленням його роботи, загубився зв’язок з авіаперевізниками, не проводилась сертифікація, не обслуговувались злітні смуги та не демонтувалась електрика. Це все і привело споруду до непригодного стану, якою її побачили в минулому році.

Корисні посилання