Волонтери горностаївщини подбали про літній відпочинок учасників АТО на березі Азовського моря

11.06.2018 13:53:18
Волонтери горностаївщини подбали про літній відпочинок  учасників АТО на березі Азовського моря

 

Цього літа учасники антитерористичної операції та члени їх родин, які проживають у Горностаївському районі матимуть змогу відпочити на березі Азовського моря. Про підготовку будиночка на території комунального підприємства “Арабатська стрілка” вже подбала група горностаївських волонтерів. Про це на своїй сторінці повідомив керівник центру допомоги учасникам АТО при Горностаївській райдержадміністрації, волонтер Олександр Слісаренко.

Протягом 9-10 червня цього року створено комфортні умови проживання у одному з літніх будиночків відпочинку: завезено холодильник, встановлена душова кабінка, відновлено електричне освітлення, придбано і встановлено електричний лічильник. Для зручності перебування відпочиваючих також завезені ковдри, матраци та подушки.

Нагадаємо, що за сприянння керівництва обласної державної адміністрації, обласної ради, районної влади та волонтерських організацій в Херсонській області впроваджено проект для організації літнього відпочинку учасників АТО на березі Азовського моря.

Корисні посилання