Волонтерський центр в Новій Каховці

07.06.2016 16:11:32
Волонтерський центр в Новій Каховці

У Новій Каховці за ініціативи членів громадської організації «Учасники АТО «Біла стріла» та громадської організації ветеранів ВДВ «Ніхто, крім нас» створено волонтерський центр.

Президент та віце-президент громадської організації «Учасники АТО «Біла стріла» Дмитро Марков і Леонід Кондрацький, керівник громадської організації ветеранів ВДВ «Ніхто, крім нас» Володимир Арнаут  та радник міського голови Руслан_Агаєв  7 червня зустрілися із міським головою Володимиром Коваленком та  його заступником Сергієм Давидюком.

Про те, якою бачать роботу волонтерського центру, якими будуть напрямки цієї роботи, розповів Дмитро Марков. За його словами, перш за все має бути об’єднання волонтерської роботи і координація дій – яку допомогу і яким частинам необхідно надати. Не менш важливо – звіт про надану допомогу та інформування про це мешканців міста через засоби масової інформації.  Важлива складова роботи – допомога новокаховським бійцям, підтримка зв’язку з ними. І завезення саме тої допомоги, яка необхідна. Ідеями щодо роботи волонтерського центру поділилися керівник громадської організації ветеранів ВДВ «Ніхто, крім нас» Володимир Арнаут і радник міського голови Руслан Агаєв. Вони запропонували створити склад волонтерської допомоги, де буде встановлено камери, і кожен завдяки онлайн – трансляції зможе побачити, яку допомогу зібрано і куди і хто її вивозить. Все буде прозоро і посилить довіру громади до волонтерської роботи.

Ініціативу щодо створення в Новій Каховці волонтерського центру підтримали міський голова Володимир Коваленко, депутати міської ради. Вже виділено приміщення і відомо, що склад волонтерської допомоги розміститься за адресою вул. Щорса, 20.

Корисні посилання