Всеукраїнський тиждень права на Херсонщині

26.12.2016 15:58:36
Всеукраїнський тиждень права на Херсонщині

 

Права людини є однією з найвищих культурних цінностей, оскільки вони ставлять особистість у центр всіх процесів суспільного розвитку, визначають його свободу і рівноправність.

У рамках Всеукраїнського тижня права нещодавно начальником управління Пенсійного фонду України у Білозерському районі Херсонської області Ларисою Кондрецькою та заступником начальника управління Наталією Врублевською було проведено лекцію для працівників управління на тему: “Правовий захист людини з питань, що стосуються діяльності управління Фонду”.

Заходи управління спрямовані на підвищення рівня правової культури як працівників управління, так і громадян. Це лекції та бесіди з пенсіонерами, працівниками підприємств та організацій з питань захисту прав людини в пенсійному законодавстві. Спеціалістами управління постійно надається правова допомога громадянам, які звертаються до управління з питань, що стосуються компетенції Пенсійного Фонду України.

Враховуючи важливість і необхідність соціального захисту непрацездатних через вік або стан здоров’я осіб, управління Пенсійного фонду України в Білозерському районі продовжує відповідну роботу з населенням, забезпечує своєчасне реагування і розв’язання порушених громадянами питань у сфері пенсійного забезпечення. Оскільки для кожного громадянина і особливо для непрацездатних верств населення, усвідомлення своїх прав та вміння ними користуватись – є невід’ємною частиною якісного життя.

Корисні посилання