Вшановано воїнів-інтернаціоналістів Високопільщини

16.02.2018 13:27:54
Вшановано воїнів-інтернаціоналістів Високопільщини

15 лютого в малій сесійній залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

У заході взяли участь керівництво району, представники від управління праці та соціального захисту населення, пенсійного фонду Високопільського району, учасники бойових дій на території інших держав та члени їх родин.  

Воїнів-інтернаціоналістів привітали голова районної державної адміністрації Сергій Старух, голова районної ради Сергій Овчарук та голова районної організації Української Спілки ветеранів Афнаністану воїнів-інтернаціоналістів Валерій Чиж.

Сергій Старух подякував воїнам-інтернаціоналістам за мужність і героїзм, за стійкість та витримку. Побажав міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди, достатку і довголіття.

За активну життєву і громадянську позицію, особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виводу військ з Афганістану очільник району вручив Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації Генадію Руденку.

У ході заходу воїни-інтернаціоналісти  мали можливість задати питання соціального характеру голові райдержадміністрації, начальнику управління праці та соціального захисту населення та представнику пенсійного фонду Високопільського району.

По закінченню урочистостей відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. Згодом делегація воїнів-афганців відвідала могили бойових побратимів, де було вшановано їх пам’ять покладанням вінків та хвилиною мовчання.

Корисні посилання