ХVІ конкурс академічного мистецтва “VIVAT, MUSICA” в місті Нова Каховка

06.06.2016 16:00:40
ХVІ конкурс академічного мистецтва “VIVAT, MUSICA” в місті Нова Каховка

4 червня  у Новій Каховці завершився черговий міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «VIVAT, MUSICA», який за 15 років став однією з кращих традицій міста.

Гала-концерт, що відбувся в актовій залі фірми ПАТ«Фірма «Херсоноблагробуд» подарував присутнім мешканцям і гостям незабутні враження.

Урочиста церемонія нагородження розпочалася привітальними словами президента конкурсу Галини Ходос. Вона подякувала усім учасникам, їх викладачам, а також міській владі та спонсорам заходу, без  допомоги яких феєричного свята музики й краси не відбулося б. Юних музикантів і  присутніх привітали міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, творчий президент конкурсу Любов Працюк, член журі, відомий музичний діяч Валентина Кузик та інші. Вони побажали юним талантам подальших творчих успіхів та підкорення нових вершин у чарівному світі музики.  Міський голова наголосив: «Чекаємо усіх вас на наступному, 17 конкурсі у Новій Каховці, який відбудеться у Палаці культури!».

На чергову музичну подію у нашому місті Володимир Іванович запросив і члена журі, почесного гостя фестивалю, відомого диригента і композитора Курта Шмідта. А на добру згадку вручив йому подарунок – фірмову чашку з логотипом міста та  сонячний напій відомого бренду «Таврія».

Митець висловив вдячність й пообіцяв обов’язково відвідати  наше місто в черговий раз. «Нова Каховка –  унікальне місто, в якому живуть талановиті люди. Подібного фестивалю досі ніде не бачив. Це велика заслуга. Бажаю продовжувати цю традицію і дарувати юним музикантам путівки у велике майбутнє!», – наголосив він.

Заслухавши 127 учасників, журі, яке вже багато років поспіль очолює заслужений діяч мистецтв України, композитор, музикознавець Богдана Фільц, оголосили переможців.

Відзнаку отримав кожен учасник, так як усі діти продемонстрували високий рівень володіння тим чи іншим музичним інструментом, професійний вокал та істинний талант.

Корисні посилання