З 26 по 29 червня 2019 року на Херсонщині проходитиме ХІІ Всеукраїнський дитячий фестиваль бандуристів «Таврійські зустрічі»

13.06.2019 09:19:15
З 26 по 29 червня 2019 року на Херсонщині проходитиме ХІІ  Всеукраїнський дитячий  фестиваль бандуристів «Таврійські зустрічі»

Урочисте відкриття фестивалю

26 червня 2019 року о 19.00 год.

м. Скадовськ, набережна, фестивальна площа

Гала –концерт та виступ Національної заслуженої капели бандуристів України ім.. Г.І.Майбороди

28 червня 2019 року о 18.00 год.

м. Херсон, пл. Свободи

Організаторами дитячого фестивалю бандуристів є управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, Національна спілка кобзарів України та відділ культури Скадовської районної державної адміністрації.

Фестиваль проводиться щорічно з метою відродження, розвитку та популяризації мистецтва гри на бандурі, пропаганди бандурного мистецтва серед дітей та молоді, виховання художнього смаку, розкриття творчих здібностей дітей, виявлення нових творчих колективів та окремих виконавців гри на бандурі.

У 2016 році в рамках проведення фестивалю було зафіксовано та занесено до Національного реєстру рекордів України виконання учасниками (132 дитини) духовного Гімну Миколи Лисенка «Молитва за Україну».

Під час проведення фестивалю будуть проходити виступи дитячих колективів, круглі столи та майстер-класи провідних фахівців бандурного мистецтва. Серед них:

Єсипок Володимир Миколайович – український співак-бандурст, Народний артист України, професор, голова Національної спілки кобзарів України;

Лазуркевич Тарас Миколайович - доцент Львівської музичної академії ім. Лисенка, заслужений артист України.

Гість фестивалю - Національна заслужена капела бандуристів України ім.. Г.І.Майбороди, м. Київ.Корисні посилання