З окупованого Криму на материк херсонець намагався провести пістолет

17.03.2017 12:41:19
З окупованого Криму на материк херсонець намагався провести пістолет

Сьогодні вночі прикордонники Херсонського загону попередили чергову спробу незаконного ввезення зброї з території окупованого Криму на материкову частину України.

До контрольного пункту в’їзду-виїзду «Каланчак» з тимчасово окупованої території на автомобілі «VOLKSWAGEN»  прибув 59-річний мешканець Херсона. Прикордонники помітили, що громадянин явно нервує, тому вирішили поглиблено оглянути транспортний засіб за допомогою спеціального службового собаки «Тайсон», який натренований на пошук зброї та вибухових речовин. За результатами огляду, в салоні автомобіля під сидінням водія  прикордонники виявили 9 мм травматичний пістолет «Маузер 90» та 7 набоїв до нього, при цьому дозвільних документів на нього власник не мав.

Про можливий факт кримінального правопорушення передбаченого статтею 263 ч. 2  КК України «Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу» прикордонники повідомили Каланчацький відділ Національної поліції та передали знахідку правоохоронцям.

За інформацією прес-служби Державної прикоронної служби УкраїниКорисні посилання