З початку року ДФС Херсонщини надано платникам податків 35 тисяч адмінпослуг

10.04.2019 08:02:42
З початку року ДФС Херсонщини надано платникам податків 35 тисяч адмінпослуг

Протягом січня – березня 2019 року фіскали Херсонщини надали платникам податків 35 тисяч адміністративних послуг. Від загальної кількості –25,1 тис. послуг отримали саме відвідувачі Центрів обслуговування платників (ЦОП) регіону.

Найбільше платники податків цікавились послугами з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Із початку 2019 року було надано 12,4 тис. таких послуг, що складає 35,4 відс. від усієї кількості адміністративних послуг, наданих фіскалами регіону.

Також значну кількість послуг надано із видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, яку зазвичай використовують для заповнення декларації про доходи. Таких відомостей надано 9,6 тисяч – 27,4 відс. усіх адміністративних послуг.

Із переліком безоплатних адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Херсонщини та інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в розділі «Адміністративні послуги» (http://kherson.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та в Центрах обслуговування платників області.

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.СевастополіКорисні посилання