Замість білих халатів – спортивна форма: верхньорогачицькі медики на обласній спартакіаді працівників охорони здоров’я

13.09.2017 12:32:23
Замість білих халатів – спортивна форма: верхньорогачицькі медики на обласній спартакіаді працівників охорони здоров’я

9 – 10 вересня 2017 року в смт. Лазурне Скадовського району відбулася XI обласна спартакіада працівників охорони здоровя України в якій взяла участь команда медичних працівників комунального закладу «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» на чолі з головним лікарем Кулик Оленою Володимирівною.

Це свято спорту, здоров’я та краси традиційно для медиків області влаштувала Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України в дитячому оздоровчому таборі «Парус».

Команда райлікарні взяла участь у змаганнях з шахів, шашок, настільного тенісу та легкої атлетики. Проведенню змагань та відпочинку сприяла чудова сонячна погода, тепла вода та чарівна краса Чорного моря.

Протягом двох днів тривала напружена боротьба між командами медиків із районів області. А в хвилюючий момент оголошення переможців з окремих видів спорту верхньорогачицьку команду прикрасило ІІ місце з шахів, яке виборов заступник головного лікаря Щербак Анатолій Володимирович.

У загальному заліку верхньорогачицька збірна зайняла можливо і невисоке – 10 місце, але медики району чітко розуміють, що головне – не перемога, а участь у змаганнях, важливість особистого прикладу медичних працівників у впровадженні принципів здорового способу життя. Саме це сприяє здобуттю сил, збереженню та зміцненню здоров’я, дозволяє підняти життєвий тонус та успішно протистояти стресам.

Корисні посилання