Запрошуємо на прем’єру фільму про видатного херсонського художника Федора Загороднюка

12.07.2017 08:54:22
Запрошуємо на прем’єру фільму про видатного херсонського художника Федора Загороднюка

Запрошуємо мешканців та гостей міста на прем’єру фільму «Моє життя на полотні», присвяченого творчості заслуженого художника України, херсонця Федора Івановича Загороднюка, яка відбудеться 17 липня о 12.00 в ККЗ "Ювілейний"

Наш край завжди славився інтелектуальним і творчим потенціалом своїх мешканців. Федора Загороднюка, почесного громадянина міста Херсона, називають "видатним херсонським митцем".

13 березня 2017 року цей талановитий чоловік пішов із життя у віці 95-ти років, зробивши шляхетний і безкорисливий вчинок - подарувавши нашому місту свої картини.

Життя Федора Загороднюка багатогранне і складне, являє собою приклад для наслідування сучасниками і нащадками. Саме з такою метою - зберегти спогади учасника II Світової війни, який добився успіху в мирний час, і залишити нащадкам нашого міста його розповідь про життя і творчість, був створений документальний фільм за сприянням Херсонської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, "Фонду інвалідів Чорнобиля +" та інших небайдужих людей - "Моє життя на полотні".

Дорогі друзі, жителі Херсонщини! Всі, хто працював над цим фільмом, запрошують Вас на прем'єру до ККЗ "Ювілейний", вхід безкоштовний.Корисні посилання