Запрошуємо на семінар з енергоефективності: "Теплова ізоляція будівель"

06.07.2017 06:00:02
Запрошуємо на семінар з енергоефективності: "Теплова ізоляція будівель"

21 липня 2017 року у Одесі відбудеться експертний семінар на тему: «Нове покоління норм з енергоефективності ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» для фахівців підприємств будівельної галузі, архітекторів, проектантів, науковців та інженерів- будівельників, організатором якого виступає Центр бізнес-освіти в будівництві та житлово- комунальному господарстві ТОВ «Бізнес-Гезерінг» та ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» за підтримки Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Ринок освітніх продуктів для підприємств будівельного комплексу на сьогоднішній день представлений в недостатній кількості, а між тим, будівельна сфера постійно зазнає змін. Центр бізнес-освіти в будівництві та житлово-комунальному господарстві проводить серію практичних семінарів, які будуть висвітлювати різні аспекти будівельної сфери в умовах проведених реформ і змін законодавства. Саме практичні підходи у вирішенні спірних питань повинні будуть знайти позитивний відгук у відгуках слухачів семінарів - співробітників і керівників організацій галузі. Літня сесія починається з теми забезпечення раціонального використання енергетичних ресурсів на опалення та охолодження, забезпечення нормативних санітарних параметрів мікроклімату приміщень, довговічності огороджувальних конструкцій під час їх експлуатації, що йдеться у новому нормативному акті ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель».

21 липня 2017 року науковий керівник розробки нормативного акту, директор ДПНДІБК, доктор технічних наук Геннадій Григорович Фаренюк та науковці відділу будівельної фізики та енергоефективності Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» детально розглянуть наступні питання:
✓ Законодавча та нормативна база з енергоефективності будівель. Структуранорм та стандартів.
✓ Основні положення та відмінності нового ДБН В.2.6-31:2016.
✓ Розрахунки енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні згідно з ДСТУ Б А.2.2-12:2015 та складання енергетичного паспорту згідно з ДБН В.2.6-31:2016.
✓ Сучасні інженерні рішення для забезпечення енергоефективності будівель. Європейський досвід застосування рекуператорів.
✓ Розвиток системи стандартів зеленого будівництва  в Україні

Експертний семінар для південного та центрального регіону держави відбудеться 21 липня 2017 р. на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: м.Одеса, вул.Дідріхсона, 4
Форма навчання: очна.
Навчання буде проходити з 09:40 до 15:00
Вартість навчання: 900 грн.
У вартість навчання входить: участь у семінарі, роздатковий матеріал, фото-репортаж, кава-брейки.
Після закінчення навчання видається: Свідоцтво про підвищення кваліфікації.
Записатися на семінар і дізнатися більш детальну інформацію можна на сайті експертного семінару: www.cbo.kiev.ua 

Контактна особа: Марія Феленко
E-mail: seminar.cbo@gmail.com
тел.: +38 (044) 390-25-52
моб.: +38 (067) 544-11-00
ОПЕРАТОР ЗАХОДУ: Центр бізнес-освіти у будівництві та ЖКГ ТОВ «БІЗНЕС-ГЕЗЕРІНГ»Корисні посилання