Запрошуємо на семінар з впровадження енергосервісу та енергоменеджменту в області

08.08.2017 05:59:22
Запрошуємо на семінар з впровадження енергосервісу та енергоменеджменту в області

Держенергоефективності продовжує цикл інформаційно-роз’яснювальних семінарів у регіонах України, присвячених питанню впровадження ЕСКО-механізму та енергоменеджменту у бюджетній сфері.

11 серпня у Херсоні за ініціативи Агентства відбудеться черговий семінар на тему: «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ».

Захід відбудеться за адресою: м.Херсон, просп.Ушакова, 47 (IV поверх, зал засідань) о 10 годині.

Ціль – роз’яснити механізм та переваги укладення енергосервісних договорів для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також обговорення перспектив впровадження енергоменеджменту у Київській області.

Під час семінару ЕСКО-інвестори поділяться враженнями від роботи за ЕСКО-договорами та повідомлять наскільки швидко повертаються інвестиції, вкладені у модернізацію закладів бюджетної сфери.

Ключові питання семінару:

Повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017

Енергоменеджмент у бюджетній сфері: Реалії енергоефективності без капіталовкладень.

Основні спікери семінару:

Сергій Савчук - Голова Держенергоефективності.

Олексій Корчміт – радник Голови Держенергоефективності.

Організатори заходу: Держенергоефективності, Представництво Фонду ім. Ф.Еберта в Україні, Херсонська обласна державна адміністрація.

Програма семінару за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/AGENDA_Poltava_3.pdf

Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході головних розпорядників бюджетних коштів ОДА та РДА, міських рад, керівників бюджетних установ, ЕСКО-компанії, компанії-виробники та рітейлори енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії, представників бізнесу та громадськості.Корисні посилання