Запрошуємо на відкритий фестиваль народної творчості «Душа півдня»

12.05.2017 12:25:08
Запрошуємо на відкритий фестиваль народної творчості «Душа півдня»

Запрошуємо на відкритий фестиваль народної творчості «Душа півдня», який відбудеться 2 червня на базі історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії».

У концертній програмі фестивалю беруть участь кращі співочі колективи та окремі виконавці Херсонщини. Окрасою фестивалю є провідні хореографічні колективи Таврійського краю, у програмі яких яскраві народні та сучасні танцювальні композиції. Під час фестивалю проходить ярмарок народних майстрів, який представляє собою ряд імпровізованих українських «садиб», прикрашених у національному колориті. Тут можна відвідати різноманітні майстер-класи з традиційних видів ремесел.

Родзинкою цьогорічного фестивалю стане конкурс української традиційної страви «Таврія-Борщ». Відвідувачі зможуть порівняти кулінарні таланти наших земляків, посмакувавши улюбленим наїдком українців, виготовленим за найрізноманітнішими рецептами.

Кожен, хто завітає до «Зелених хуторів Таврії» на фестиваль «Душа Півдня», надихнеться мальовничими місцями нашого краю, де українська пісня, звичаї, традиції та народні промисли об’єдналися із силою природи та енергетикою наших предків.

Під час фестивалю вхід та в’їзд на територію комплексу безкоштовний!

Корисні посилання