Запроваджено Конкурс екопроектів для громад Херсонщини

19.06.2017 06:12:03
Запроваджено Конкурс екопроектів для громад Херсонщини

Херсонською обласною державною адміністрацією у рамках співпраці з Програмою малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду (ПМГ ПРООН/ГЕФ) запроваджено Конкурс екопроектів  для громад Херсонщини.

Конкурс має наступні тематичні напрямки: управління відходами, застосування низьковуглецевих технологій, альтернативних джерел енергії, агроекології в поєднанні з сільським зеленим туризмом, запобігання втратам біорізноманіття у співпраці з національними природними парками, закладами освіти та молоддю тощо.

Наразі організаторами Конкурсу розробляються необхідні документи для проведення Конкурсу (положення, методичні рекомендації для учасників, форма проектної заявки), а також визначаються обсяги та джерела фінансування проектів.

Подача заявок на Конкурс триватиме до 01 вересня 2017 року. Переможці конкурсу отримають кошти на реалізацію своїх екопроектів. Оголошення переможців конкурсу відбудеться під час Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» (29 вересня 2017 року, м.Нова Каховка).

Крім того, для підготовки якісних проектів у рамках Конкурсу обласною державною адміністрацією та ПМГ ПРООН/ГЕФ планується проведення 1-денного тренінгу з проектного менеджменту, підготовки проектних заявок громад Херсонщини, який відбудеться 13 липня 2017 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. 

Корисні посилання