Засідання координаційної ради у справах дітей обласної державної адміністрації

25.03.2016 16:58:01
Засідання координаційної ради у справах дітей обласної державної адміністрації

Відповідно до плану роботи обласної державної адміністрації на 2016 рік та з метою якісного здійснення соціального захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 24 березня 2016 року під головуванням Міхєєвої Олени Володимирівни – начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації, заступника голови координаційної ради у справах дітей обласної державної адміністрації проведено чергове засідання вказаної координаційної ради.

У засіданні взяли участь члени координаційної ради,  та начальники служб у справах дітей області.

Під час проведення зазначеної координаційної ради розглянуто наступні питання:

  1. Про стан виконання плану роботи координаційної ради у справах дітей обласної державної адміністрації за 2015 рік.
  2. Про стан виконання рекомендацій координаційної ради у справах дітей обласної державної адміністрації від 16 грудня 2015 року з питання «Про забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання. Здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей, ідентифікація проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих під опіку, піклування, в прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, та пошук шляхів їх розв’язання. Контроль за станом виховання, утримання та розвитку таких дітей у Голопристанському районі та м.Каховка».
  3. Про стан координаційної діяльності служб у справах дітей області з питань захисту прав дітей.
  4. Про стан утримання, виховання й розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців інтернатних закладів області усіх форм підпорядкувань та комунального закладу Херсонської обласної ради «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».
  5. Про забезпечення державними опікунами – адміністраціями навчально-виховних закладів області (ПТНЗ, коледжів, ліцеїв та ВНЗ) соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які є учнями цих закладів.

За результатами розгляду згаданих питань, членами координаційної ради у справах дітей обласної державної адміністрації  прийнято відповідні рекомендації, які доведено до виконавців

Корисні посилання