Жителі Новомиколаївки та Шотівки Херсонщини влаштували свято для військових

06.12.2017 19:17:26
Жителі Новомиколаївки та Шотівки Херсонщини влаштували свято для військових

06 грудня до Дня Збройних сил України військовослужбовців ОТУ «Південь» святковим концертом привітали жителі найближчих сіл – Новомиколаївки та Шотівки Іванівського району.

У Новомиколаївському сільському будинку культури перед керівництвом та військовослужбовцями ОТУ «Південь» з вокальними та танцювальними номерами виступили працівники Новомиколаївського та Шотівського будинку культури, а також їх вихованці – учні шкіл Новомиколаївки та Шотівки.

Заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан, який взяв участь у заході, виступаючи перед військовослужбовцями подякував їм за їх нелегку роботу, яка забезпечує над нами мирне небо та спокійне життя. «Все може наша українська земля – нагодувати, дати великі врожаї та усе необхідне для життя, зачарувати своєю красою, але захистити себе вона не може, тому своєю важливою та небезпечною роботою це робите ви» - зазначив В.Чабан.

Він поздоровив захисників України з їх професійним святом, вручив з його нагоди грамоти голови обласної державної адміністрації військовослужбовцям частини і подарував бензопилку, для здійснення господарських та саперних робіт.

З вітальними словами виступили і голова Іванівської райдержадміністрації Сергій Довбня та Новомиколаївський сільський голова Юрій Калініч. Привітали солдатів і волонтери, які опікуються частиною – Людмила Підорич з колегами. Сергій Довбня також вручив грамоти від райдержадміністрації, а волонтери – державний прапор з передової.

Військових та сільчан зворушили пісні дітей про війну та про бажання миру, а пісні дорослих про нелегку і іноді трагічну долю солдата та переживання їх матерів. А також повеселили гумористичні мініатюри театрального колективу «Порцелянова маска» будинку культури та запальні танці і пісні про кохання, бо свято залишається святом навіть в умовах неоголошеної війни.

Завершаючи свято сільчани дякували військовим і зазначали, що з їх приходом на територію сільської ради життя пожвавилося та покращилося економічне становище громади.

Атмосфера, яка панувала на святі засвідчила, що народ і армія єдині. А випробування, які випали на нашу долю згуртовують нас на користь великої мети – незалежної та процвітаючої України.Корисні посилання