Жительку села Новопетрівка привітали із 100-річним ювілеєм

02.02.2018 13:41:13
Жительку села Новопетрівка привітали із 100-річним ювілеєм

01 лютого 2018 року жителька с.Новопетрівка Високопільського району Редчик Клавдія Степанівна відзначила своє 100-річчя.

Народилась Клавдія Степанівна в селянській багатодітній сім’ї у с. Новопетрівка, мужньо пережила багато трагічних подій, які випали на її долю: голодомор, Велику Вітчизняну війну. Все трудове життя пропрацювала на колгоспних нивах рідного села.

З нагоди поважного ювілею до оселі довгожительки завітали голова районної державної адміністрації Сергій Старух, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Ланевич, представники від Високопільського сектору з обслуговування громадян Бериславського ОУПФУ Херсонської області, представник благодійного фонду Ігоря Колихаєва Ігор Урбанський, депутати Новопетрівської сільської ради.

Звертаючись до ювілярки, гості побажали їй міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних і близьких людей. На знак поваги вони передали Клавдії Степанівні квіти, подарунки та фінансову допомогу від Президента України.

Не обійшлося свято без красивої пісні. Працівники Новопетрівського сільського Будинку культури привітали довгожительку піснями.

Корисні посилання