Відбудуться заходи з нагоди рішення про підписання безвізу для українців

08.06.2017 11:49:24
Відбудуться заходи з нагоди рішення про підписання безвізу для українців

10 червня у херсонських бібліотеках о 10.00 відбудетьс ряд інтерактивних заходів, присвячених ухваленню рішення Ради міністрів ЄС скасування візових вимог для громадян України.

Так, у Херсонській обласні універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара відбудеться перегляд літератури «Безвіз – повернення України до європейської родини» та інформаційна година «Безвіз – історичне рішення Європарламенту».

У межах діяльності Центру європейської інформації на базі ХОБЮ ім. Б. Лавреньова відкриється тематична полиця «Пакуємо валізи».

Бібліотека-філія № 13 Херсонської ЦБС запропонує всім бажаючим літературний уік-енд «Євроінтеграція на крилах поезії», а бібліотека-філія № 23 Херсонської ЦБС проведе День країни «Час цікавих вражень» в рамках проекту «Все про Європу».

Окрім того, на базі бібліотеки-філії № 23 протягом дня працюватимуть бібліотечна мозаїка «Йдемо в Європу, щоб бути Україною», в рамках якої проведуть тревел-гру «Бібліотур в Європу» та бліц-вікторину «Голопом по Європах». Представлять і цикл тематичних полиць «Культурна дипломатія в процесі євроінтеграції», «Ессен (Німеччина) – зелена столиця Європи», «Пафос (Кіпр) і Орхус (Данія) – культурні столиці Європи» та «Варна (Болгарія) – молодіжна столиця Європи».

Відзначатимуть безвіз в Україні й у бібліотеці-філії № 1, де представлять Європейську світлицю під назвою «Yes for ЄС».

Запрошуємо мешканців і гостей Херсонщини на святкові заходи, щоб разом відзначити прийняття безвізу й цікаво та з користю провести час у вихідний день!Корисні посилання