Зустріч з керівниками представництв міжнародних інвестиційних корпорацій

13.07.2017 10:12:58
Зустріч з керівниками представництв міжнародних інвестиційних корпорацій

13 липня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зустрівся з керівниками представництв міжнародних інвестиційних корпорацій «AZENCO» та «Posco Daewoo Corporation Kiev Office».

Присутні також були: в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, заступники голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь та Олександр Адамчик, директор Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Олександр Паливода, в.о. директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації Віктор Рассолов, начальник управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку обласної державної адміністрації Валерій Соценко, співробітник азербайджанської корпорації «AZENCO» Петро Романов, директор київського представництва «Posco Daewoo Corporation» Хо Сонгхйонг, менеджер київського представництва «Posco Daewoo Corporation» Олександр Салабай.

Головні напрямки, які обговорювалися на зустрічі – це перспективи налагодження співробітництва в економічній, інвестиційній, агропромисловій, енергетичній та інфраструктурній сферах діяльності. Також присутні розглянули можливості побудови перевантажувального терміналу, обговорили кооперацію у галузі альтернативної (сонячної) енергетики, розбудову та ремонт доріг. Команда Андрія Гордєєва презентувала базові проекти для інвестування.

Очільник області Андрій Гордєєв зауважив, що потужна в різних сферах компанія «Posco Daewoo Corporation Kiev Office» має зацікавленість в Херсонській області: «У компанії є конкретні пропозиції, які вони сьогодні висловили – це побудова на території нашої області зернових терміналів, портів, які б мали змогу приймати судна типу Panamax. У нас на Херсонщині є місце під забудову, яке ми презентуємо нашим інвесторам. Також їх цікавлять сонячні та вітрові електростанції».

Керівників представництв міжнародних інвестиційних корпорацій зацікавила можливість інвестування в оновлення Херсонської ТЕЦ. Сторони домовилися про детальний розгляд цього проекту та майбутню співпрацю.

«Херсонщина нагадує мені мою рідну область в Кореї. Я дуже задоволений та вражений ситуацією поточного стану справ. Інвестиційний клімат області дуже гарний, тому сюди приходять інвестори. Я радий, що у нашої компанії і керівництва області схоже бачення майбутньої співпраці», – поділився своїми враженнями директор київського представництва «Posco Daewoo Corporation» пан Хо Сонгхйонг.

Також пан Хо Сонгхйонг зауважив, що компанія зацікавлена у сільському господарстві в Херсонській області та розглядає інвестиційні проекти саме у цьому напрямку.

«До Херсонщини є дуже жвавий інтерес від багатьох світових компаній – це добрий знак і гарна оцінка нашого інвестиційного клімату. Найближчим часом вони приїдуть більш чисельною делегацією і ми будемо опрацьовувати більш конкретно напрямки співпраці. Херсонщина має за честь приймати бізнес акул світового масштабу», – наостанок зауважив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Офіційна зустріч з потенційними інвесторами продовжилася на Херсонському машинобудівному заводі, де гостям презентували новий зернозбиральний комбайн «Скіф», який має технічні характеристики зарубіжних аналогів, але коштуватиме набагато дешевше імпортних.Корисні посилання