Звіт про роботу з популяризації військової служби за контрактом Херсонською обласною службою зайнятості

27.01.2017 09:38:22
Звіт про роботу з популяризації військової служби за контрактом Херсонською обласною службою зайнятості

Протягом 2016 року Херсонською обласною службою зайнятості проводилася активна інформаційно-роз’яснювальна роботи в частині інформування населення регіону, в т.ч. зареєстрованих безробітних, щодо популяризації військової служби за контрактом у ЗСУ.

Робота проводилася в рамках двосторонньої угоди про співробітництво між Херсонським обласним центром зайнятості та обласним військовим комісаріатом, що була підписана на початку лютого місяця поточного року. З метою організації роботи щодо реалізації даної угоди на місцях, її було доведено до всіх базових центрів зайнятості.

Відповідно до підписаної угоди проводилися спільні заходи центрів зайнятості та місцевих військкоматів з орієнтації безробітної молоді до військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

У центрах зайнятості області розміщені рекламно-агітаційні матеріали щодо умов прийняття на військову службу за контрактом та вступу до вищих військових навчальних закладів.

Інформація щодо проведення підбору кандидатів на проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України розміщена всіма базовими центрами зайнятості в секторах самостійного пошуку роботи для інформування громадян, які звертаються до служби зайнятості

На головній сторінці офіційного сайту обласного центру зайнятості у рубриці «До уваги!» є постійно діюча підрубрика «Військова служба за контрактом: грошове забезпечення, соціальні пільги та гарантії», де розміщена актуальна інформація відповідної тематики. Також підрубрика містить інформацію з офіційних сайтів Міністерства оборони України та Херсонської обласної адміністрації з відповідними посиланнями на ці сайти.

У рубриці «Послуги населенню», підрубриці «Корисно шукачам роботи» розміщена інформація «До відома шукачів роботи! Про військову службу за контрактом!».

Також на офіційному сайті обласного центру зайнятості та на сторінці у Фейсбук розміщена інформація щодо спільної роботи служби зайнятості з військкоматами в цьому напрямку. Відповідна робота проводилася і на базовому рівні.

Керівники всіх рівнів обласної служби зайнятості під час публічних виступів та масових заходів звертають увагу на цьому питанні та особисто тримають на контролі.

Корисні посилання