Звіт щодо участі в засіданні Наглядової ради Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва

09.06.2017 08:03:08

07 червня 2017 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь, Запорізька область) проведено засіданні Наглядової ради Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва реалізується Менонітською асоціацією економічного розвитку за фінансовою підтримкою Міністерства міжнародних справ Канади.

В зазначеному заході прийняли участь співробітники Міністерства закордонних справ Канади в Україні, які координують діяльність вказаного Проекту, представники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, Департаментів агропромислового розвитку Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької обласних державних адміністрацій, Всеукраїнської громадської організації «Рада жінок-фермерів України» та Громадської організації «Земля Таврії».

         Під час проведення Наглядової ради представники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва представили її членам результати своєї діяльності за 2016 рік та план роботи Проекту на 2017 рік.

Зокрема, у 2017 році передбачено наступні заходи:

  • стимулювання ринкових зв’язків і агрегацію діяльності, пов’язуючи дрібних і середніх фермерів, як з фермерами-лідерами так і з комерційними агрегаторами, для яких малі та середні фермерські господарства є постачальниками сировини;
  • запуск і реалізація Фонду матеріального заохочення – програма Е-Ваучер;
  • ознайомлення малих та середніх фермерів, малого та середнього підприємництва з інформацією про ведення господарської діяльності, виробництва та післязбиральної обробки за допомогою заходів та бібліотеки знань, розташованій на Веб-сайті;
  • ознайомлення із базовими компонентами впорядкування трудових ресурсів;
  • грантовий фонд зустрічного фінансування бізнес-планів, які обиратимуться на конкурсній основі;
  • узгодження термінів та умов, проведення процедури відбору та укладання угоди з комерційним банком (АгроІнвестиційний фонд). Передача грошових коштів комерційному банку відповідно до переліку термінів та умов договору з метою пільгового кредитування аграріїв;
  • постійне дослідження стимулів для клієнтів та використання отриманих даних задля підвищення ефективності роботи Проекту.

Як результат, членами Наглядової ради позитивно оцінені результати роботи представників Проекту у 2016 році та погоджено їх план роботи на 2017 рік.

Корисні посилання