Звернення голови обласної державної адміністрації з нагоди Дня фармацевтичного працівника

14.09.2018 18:04:19
Звернення голови обласної державної адміністрації з нагоди Дня фармацевтичного працівника

Завдяки ініціативі Національного фармацевтичного університету та підтримці Кабінету Міністрів України і Міністерства охорони здоров’я України в 1999 році Указом Президента України запроваджено День фармацевтичного працівника. Щороку цей день відзначається у третю суботу вересня і є професійним святом для багатотисячної громади фармацевтів, провізорів, дистриб’юторів та виробників лікарських засобів.
Фармацевтична галузь є важливою ланкою в національній системі охорони здоров’я. Саме фармацевтичні працівники забезпечують населення і заклади охорони здоров’я якісними, безпечними, ефективними лікарськими засобами, які часто є останньою людською надією на зцілення, відновлення здоров’я. А контроль за дотриманням вимог законодавства щодо якості та безпеки ліків здійснює Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області.
З 2017 року зі стартом урядової програми «Доступні ліки» значно покращилась доступність медикаментів для населення. Жителі найвіддаленіших сіл та містечок області мають змогу отримати необхідні медикаменти зі значною знижкою. В рамках реалізації програми успішно функціонує впроваджений Департаментом охорони здоров’я обласної державної адміністрації механізм доставки лікарських засобів медичними працівниками хворим у сільській місцевості, які не можуть самостійно отримати необхідні медикаменти в аптечній мережі.
Праця фармацевтичних працівників відповідальна, складна і заслуговує на повагу та вдячність тих, хто з вірою в перемогу над хворобою приймає лікарські засоби з рук фармацевтів і провізорів.
Шановні фармацевтичні працівники області! Щиро вітаю вас із професійним святом, бажаю міцного здоров’я, творчої наснаги, професійних здобутків, щастя, благополуччя, любові і родинного тепла. Нехай праця на благо людей приносить задоволення і радість.

З повагою
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій ГордєєвКорисні посилання