Будівництво вітроелектростанцій у Голопристанському районі

08.08.2018 11:42:21
Будівництво вітроелектростанцій у Голопристанському районі

\07 серпня, в обласній державній адміністрації було підписано Меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією та австрійською вітроенергетичною компанією "О.В. ВІНД.КГ". Документ передбачає співробітництво у сфері реалізації проектів з будівництва вітроелектростанцій у Голопристанському районі Херсонщини.

Після підписання Меморандуму австрійська делегація завітала до Голопристанської районної державної адмінстрації та разом з головою адміністрації Тетяною Гасаненко за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Богачука, директора Чорноморського біосферного заповідника Національної академії наук України Анатолія Юрченко, начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Олександром Бурлаковим провели робочу зустріч, в ході якої більш детальніше обговорили питання взаємодії з метою реалізації проекту будівництва електростанцій.

Також, делегація здійснила виїзд на територію району. Під час зустрічі були оглянуті земельні ділянки Садівської сільської ради, які вільні та придатні для майбутньої установки вітрових генераторів. Були обговорені робочі моменти щодо майбутнього встановлення вітрових генераторів на прибрежній зоні Олександрівської, Садівської Збур’ївської та Бехтерської сільських рад. Дані питання були узгоджені з директором Чорноморського біосферного заповідника Національної академії наук України Анатолієм Юрченко.

Корисні посилання