На Херсонщині рятувальники провели Національний урок безпеки для дітей молодшого віку

13.11.2018 12:19:48
 На Херсонщині рятувальники провели Національний урок безпеки для дітей молодшого віку

13 листопада у Херсонській гімназії №6 пройшов Національний урок безпеки для третьокласників під гаслом «Безпека починається з дитинства». Протягом всього уроку лейтмотивом була істина: лише за умови безпеки дитини можливе щасливе майбутнє країни. Цього дня до маленьких гімназистів завітали представники Служби порятунку з цікавою програмою. Спершу розповіли про вогнегасник, принцип його дії, як ним користуватися і правила пожежної безпеки у приміщенні. З непідробним інтересом діти спостерігали за інспектором, навіть вставали з місць, щоб розгледіти його дії та бурхливо аплодували. Для закріплення отриманих знань вони переглянули мультик з серіалу «Фокст і Трот поспішають на допомогу». І запам’ятали сказане Фокстом: “Комфортно там, де безпечно».

Далі за програмою розпочалися конкурси. Три команди від 3-х класів змагалися на станціях: «Загадкова», «Розумники і розумниці», «Візьми з собою найголовніше». На першій складали з окремих букв відповіді на загадки. На другій шукали правильну відповідність спецмашин на картинках і номерів телефонів екстрених викликів. А на третій під час умовного землетрусу збирали тривожну валізу. Усі добре справилися з завданням і в цьому надактивно допомагали вболівальники. Вони прийшли на урок з плакатами-закликами про перемогу і гучно підтримували своїх однокласників. За результатами конкурсів перемогла дружба.

А далі настала хвилююча мить. Напередодні Національного уроку безпеки у 3-х класах провели конкурс за номінаціями: «Малюнок», «Вірш» і «Твір». У ньому взяли участь 95 дітей.

Першість у зображенні пожежної безпеки на папері виборола учениця 3-А класу Поліна Тимофеєва. Свого вірша «Якби я була рятувальником» презентувала переможниця Поліна Бондаренко з 3-Б. А твір за такою ж темою прочитав Артем Серенченко з 3-В класу. Троє переможців були заохочені подарунками від ДСНС і соціальних партнерів. Діти з повагою і шаною говорили про професію пожежного-рятувальника і переконливо виказували своє бажання присвятити себе такій благородній професії: «Людей кидати в біді він не звик, усім допоможе рятівник».

Корисні посилання