«Ігри патріотів» на Горностаївщині

06.11.2018 07:00:36
«Ігри патріотів» на Горностаївщині

Сонячний осінній день зібрав на стадіоні «Дружба» мешканців Горностаївщини, щоб привітати тих, у чиїх серцях живуть ідеали честі та свободи, хто гідно захищав, захищає від ворога рідну Україну та вшанувати пам'ять тих, хто віддав за це своє життя.

Сьогодні за підтримки голови благодійного фонду Українські серця» Олега Бакаренка, голів Горностаїської селищної ради Дмитра Ляхна, райдержадміністрації Олександра Єрохіна та районної ради Сергія Карпеченка, голови волонтерської організації «Шлях перемоги» Фазеля Манана тут відбулися «Ігри патріотів». На свято запросили учасників бойових дій на Сході України, членів їхніх родин. Присутніх привітали та висловили свою подяку нашим героям за мужність та героїзм, проявлені в зоні АТО. Ніхто не залишився байдужим до виступу доньки загиблого воїна Дмитра Клименка, Валерії, яка написала вірш в пам'ять про свого татуся.

Під час заходу всі присутні вшанували пам'ять загиблих односельчан –хвилиною мовчання.

Учасники заходу мали змогу помірятися своїми силами у грі з футболу, волейболу, шашках, шахах. Учасники АТО були не лише гостями, але й активними учасниками спортивних змагань. Переможцями змагань у футболі стала молодіжна команда селища, у волейболі - збірна команда Горностаївської ОТГ. Найкращими гравцями у грі з волейболу визнано Яну Мошту, у футболі- самого юного Дмитра Балогу.

Велике задоволення учасники, гості, вболівальники отримали від показових виступів спортсменів клуба «КИТ». Переможці та учасники змагань нагороджені дипломами, кубками, м’ячами, подарунками, про які подбали Олег Бакаренко, Дмитро Ляхно, Олександр Єрохін, Сергій Карпеченко, Фазель Манан.

Після закінчення змагань всіх присутніх запросили на обід,про який подбали волонтери Фазель Манан, Володимир Воскобойник та їхні друзі. 

Організатори змагань щиро дякують всім, хто прийняв участь в цьому прекрасному заході, хто прийшов щоб віддати шану нашим землякам -захисникам.

Корисні посилання