«Ангел з одним крилом»

05.12.2018 12:04:43
«Ангел з одним крилом»

 

Другий рік поспіль відділом освіти, молоді та спорту Нововоронцовської районної державної адміністрації та «Нововоронцовський районний методичний кабінет» організовується захід для дітей з особливими потребами «Ангел з одним крилом».

Цього разу свято відбулося 30 листопада 2018 року в Осокорівській ЗОШ. На зустріч прибули діти шести – вісімнадцяти років з Осокорівки, Нововоронцовки, Любимівки, Новоолександрівки, Золотої Балки.

Дорогих гостей зустрічали юні артисти Осокорівської ЗОШ під керівництвом Ліни Бурман та вихованці хореографічного гуртка комунального закладу «Нововоронцовський районний центр дитячої творчості» під керівництвом Марії Шевченко.

Учасники заходу аплодисментами супроводжували кожен виступ. В рамках заходу діти змогли виготовити своїми руками вітальні листівки, новорічні прикраси, різдвяні композиції, картини-витинанки, фігурки янголів з паперу, солоного тіста, глини-моделіну та інших матеріалів.

Майстер-класи приготували осокорівські та нововоронцовські майстри і майстрині: Овчіннік Наталя, учитель образотворчого мистецтва та трудового навчання Осокорівської ЗОШ, Іван Куляс, учитель трудового навчання та інформатики Осокорівської ЗОШ, Наталя Кошель, учитель початкових класів Осокорівської ЗОШ, Людмила Голівець, вихователь Осокорівського ДНЗ, Анна Бережна, керівник гуртка образотворчого мистецтва КЗ «Нововоронцовський РЦДТ», Вікторія Самойленко, бухгалтер КУ «Нововоронцовський РМК». На святі були присутні гості.

З теплими словами привітання до присутніх звернулася Тетяна Фоменко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Нововоронцовської райдержадміністрації, вона висловила сподівання що захід допоможе дітям з особливими потребами навчитися чогось нового, знайти друзів, розширити свій кругозір та коло спілкування. Олена Бриж, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітала всіх присутніх з наступаючими новорічними святами  та разом зі спеціалістами служби провела акцію «Творча дитина».

Зі словами привітання та сподівання на наступні зустрічі до присутніх звернулася Оксана Галінська, представник благодійного фонду Ігоря Колихаєва.

Діти, задіяні у заході отримали подарунки від благодійного фонду Ігоря Колихаєва та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Також усіх присутніх почастували солодкою ватою та подарували повітряні кульки.

На завершення свята було зроблено загальне фото. Ці фото згодом отримають всі учасники заходу.

Свято було проведено при спонсорській допомозі благодійного фонду Ігоря Колихаєва.

 

Корисні посилання