«Футболізація» впевнено крокує Херсонщиною

16.12.2018 11:22:06
«Футболізація» впевнено крокує Херсонщиною

16 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям, що розташований на території Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 5.

«Дорогі діти, у нас є доручення від Президента України робити все, аби ви були сильними та здоровими. Тому сьогодні у нас є маленький подаруночок майже під Новий рік. Футболізція Херсонщини – наші прагнення створити достойні умови для вашого повноцінного розвитку. І сьогодні вони вкотре знайшли втілення у реальних діях. Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, щоб маленькі громадяни виросли достойними людьми й неодмінно стали гордістю Херсонщини і України. Адже діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє країни. Бажаю вам прославити наш край своїми досягненнями в футболі. Завжди йдіть вперед і ніколи не здавайтеся», – зазначив Андрій Гордєєв.

Також під час заходу всі присутні хвилиною пам’яті згадали патріота України, лідера Херсонської Самооборони Дениса Лошкарьова.

«Вчора на передовій загинув житель Херсонщини. Ця людина з 2014 року робила все, аби Херсон та область були українськими. Те, що ми мамо змогу відкривати такі майданчики відбувається тільки завдяки таким воїнам-патріотам, які боронять мирне небо над нами», – розповів Агдрій Гордєєв

Будівництво майданчика здійснювалося відповідно до бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Проект реалізовувався шляхом співфінансування з державного бюджету та бюджету м. Херсона, загальна вартість проекту склала 1472,702 тис. грн. Розмір майданчика 42 м х 22 м., площа 924 кв. м.

Варто зазначити, що у навчальному закладі, на території якого було відкрито сучасний об’єкт спортивної інфраструктури, функціонують 69 гуртків з 11 видів спорту, переважно ігрових. У них займаються понад 1200 учнів.

Учні відділення футболу є переможцями обласних чемпіонатів з футзалу та футболу різних вікових груп. Функціонування сучасного спортивного  майданчика сприятиме більшому залученню шкільної молоді до занять футболом, збільшить кількість груп, покращить навчально-тренувальний процес в осінньо-весінній період, а також дозволить проводити змагання на власній спортивній базі та на більш високому рівні.

З нагоди свята очільник Херсонщини Андрій Гордєєв вручив  юним спортсменам  приємні подарунки: футбольні м’ячі від Херсонської обласної федерації футболу.Корисні посилання