«Круглий стіл» на тему: «Поліпшення соціально-медичного захисту, реабілітації осіб похилого віку, ветеранів та інвалідів»

22.09.2017 11:05:54
«Круглий стіл» на тему: «Поліпшення соціально-медичного захисту, реабілітації осіб похилого віку, ветеранів та інвалідів»

27 вересня 2017 року о 10.00 год.  відбудеться засідання за «круглим столом» на тему: «Поліпшення соціально-медичного захисту, реабілітації осіб похилого віку, ветеранів та інвалідів».

Організатором заходу виступає Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Під час заходу планується розглянути питання соціально-медичного захисту, реабілітації ветеранів та інвалідів, дотримання норм чинного законодавства України щодо пенсійного забезпечення людей похилого віку та ветеранів, пільгового перевезення пенсіонерів та інвалідів транспортом загального користування.

До участі у заході запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації, працівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Місце проведення заходу: м.Херсон, просп.Ушакова, 47, ІІІ поверх, мала зала.

У разі зацікавленості та бажання взяти участь у зазначеному заході просимо поінформувати за телефоном: (0552) 46-72-94, або за електронною поштою: [email protected].

Контактна особа: Полив’янна Марія Олександрівна – головний спеціаліст відділу пенсій та персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації (0552) 46-72-94, e-mail: [email protected].

Корисні посилання