«Круглий стіл» на тему: «Проблемні питання стосовно збереження культурної спадщини»

24.05.2017 07:41:32
«Круглий стіл» на тему: «Проблемні питання стосовно збереження культурної спадщини»

30 травня 2017 року об 11.00 відбудеться засідання за «круглим столом» на тему: «Проблемні питання стосовно збереження культурної спадщини».

Організатором заходу виступає: Херсонська обласна інспекція по охороні пам’яток історії та культури, управління культури обласної державної адміністрації.

Під час заходу планується обговорення питання створення історико-культурного заповідника «Амадока» (с.Червоний маяк, Бериславського району). Також планується заслухати звіт археологічної експедиції Херсонського державного університету за результатами проведення археологічних досліджень на території «Білозерсокого поселення» (с.Дніпровське, Білозерського району (за 2016 рік).

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, засобів масової інформації.

Місце проведення заходу: м.Херсон, вул. Горького, 1 (літературний відділ краєзнавчого музею) ІІ-й поверх, зал засідань.

У разі зацікавленості та бажання взяти участь у зазначеному заході, просимо поінформувати за телефоном: (0552) 22 60 33, або на e-mail: [email protected].

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактної особи:

Волошин Олександр Олександрович – старший науковий співробітник відділу науково-охоронних робіт пам’яток історії та монументального мистецтва Херсонської обласної інспекції по охороні пам`яток історії та культури, тел. (0552) 22 60 33, або на e-mail: [email protected].

Корисні посилання