«Круглий стіл» на тему: «Стан виконання Урядової програми енергоефективності за 2016 рік та впровадження у 2017 році енергоефективних заходів»

23.03.2017 06:23:13

30 березня 2017 року о 14.00 відбудеться «круглий стіл» з представниками громадських об`єднань, банківських установ, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів (далі – ОСББ та ЖБК) на тему: «Стан виконання Урядової програми енергоефективності за 2016 рік та впровадження у 2017 році енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залучених населенням на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів».

Організатор заходу Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації.

Під час заходу планується обговорення стану виконання Урядової програми енергоефективності за 2016 рік та плани на 2017 рік.

До участі у заході запрошуються представники громадських об`єднань, банківських установ, ОСББ та ЖБК.

Місце проведення заходу: м.Херсон, пл. Свободи, 1, приміщення Херсонської обласної державної адміністрації, І поверх, зал засідань.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактної особи:

Андрієнко Анастасія Миколаївна – головний спеціаліст відділу енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, тел.: (0552) 22-50-18, e-mail: [email protected].

Корисні посилання