«Круглий стіл» на тему: «Проблеми реалізації містобудівної документації на місцевому рівні»

02.06.2017 12:55:04
«Круглий стіл» на тему: «Проблеми реалізації містобудівної документації на місцевому рівні»

15 червня 2017 року о 10.30 відбудеться засідання за «круглим столом» на тему: «Проблеми реалізації містобудівної документації на місцевому рівні».

Організатором заходу виступає управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

Під час заходу планується обговорення проблемних питань щодо розроблення (оновлення) містобудівної документації місцевого рівня, стану забезпечення населених пунктів області містобудівною документацією, яка відповідає вимогам чинного законодавства.

До участі у заході запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування, уповноважених органів містобудування та архітектури, засобів масової інформації.

Місце проведення заходу: м.Херсон, пл.Свободи, 1, приміщення Херсонської обласної державної адміністрації, І поверх, зал засідань.

У разі зацікавленості та бажання взяти участь у зазначеному заході просимо поінформувати за телефоном: (0552) 49 33 17, або на e-mail: [email protected].

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактної особи: Борисевич Олександр Миколайович - заступник начальника управління – начальник відділу планування територій та містобудівного кадастру, тел. 066-295-24-77, e-mail: [email protected].

Корисні посилання