«Народжені у вишиванці»

01.06.2017 13:33:23
«Народжені у вишиванці»

Вишиванка для нас - це не просто вбрання, а символ нашого народу. Здавна до вишиваної сорочки ставилися з особливою пошаною. Адже вона супроводжувала людину із самого малечку. Майбутні матері з особливою турботою вишивали маленькі сорочечки до народження своїх малюків. Вважалося, що вишиванка – це оберіг від зла та усього лихого, здатна надати дитині здоров’я та благополуччя. Отож вишивання сорочки - це не просто процес, то був цілий ритуал. Матері вірили, що вишиванка захистить їхню дитину і благословить на щасливу долю. Так, це стало цілою традицією.

За дорученням голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва до Дня вишиванки у кожному районі області маленькі українці та україночки мають отримати свою першу національну сорочку – традиційну вишиванку.

Тож сьогодні 01 червня 2017 року, голова районної державної адміністрації С.Довбня з приємною місією відвідав родину Яни та Артура Прасолових, в якій народився «козак» Єгор, мешканців в смт Іванівка для вручення маленької вишитої сорочки немовляті.

Корисні посилання