«Оновлена інформатика — ІТ студії»: розкрийте цифровий потенціал ваших дітей та учнів

31.01.2024 11:17:25
«Оновлена інформатика — ІТ студії»: розкрийте цифровий потенціал ваших дітей та учнів

Чи пам’ятаєте ви, чого навчали раніше на уроках інформатики в школі? А якщо ми скажемо, що тепер діти замість одноманітних текстів з підручників вивчатимуть цифрову грамотність та творчість, штучний інтелект і блокчейн, комп’ютерні системи, програмування, кібербезпеку, веброзробку та інші сучасні напрями? Звучить, як кроки до успішного майбутнього в IT, бізнесі та багатьох інших галузях.

Ваші діти, брати чи сестри, племінники, інші родичі чи знайомі навчаються в школі? Або ви працюєте вчителем? Проєкт «ІТ‑студії» може бути впроваджено в будь-якій школі України з вашої ініціативи вже зараз.

Що таке «Оновлена інформатика — ІТ‑студії»: відповіді на головні запитання

Можливо, ваші діти чи учні — майбутні цифрові мільйонери та генії IT, але ви поки що про це не знаєте, адже їхні здібності не розкрилися повністю під час навчання в школі? Надихаючись сучасними вимогами до роботи в ІТ-сфері, Мінцифра та Міносвіти за підтримки EU4DigitalUA створили проєкт «Оновлена інформатика – ІТ‑студії».

«ІТ‑студії»: головне для батьків та вчителів

Маєте дітей, родичів або знайомих шкільного віку та хочете розвивати їх інтерес до IT уже зараз? Тоді ця інформація для вас:

 • В Україні нараховується близько 300 тисяч ІТ-фахівців. Але є великий запит ринку. І найкращий час протестувати свій інтерес до технологічної професії — саме в школі. Маєте бажання? Тоді читайте далі.
 • Платформа є безпечним середовищем для школярів. Завдання розподіляє конкретний учитель, а кожна дитина отримує саме свої оцінки та фідбеки вчителя. І лише батьки чи опікуни можуть переглядати оцінки своєї дитини.
 • Послідовність реєстрації така:
 1. Першими авторизуються вчителі інформатики та створюють класи, для яких система автоматично генерує унікальні коди
 2. Батьки, або опікуни авторизуються та реєструють дітей, доєднуючи їх до відповідного класу з використанням унікального коду класу, який надає вчитель.
 • Реєстрація на платформі займає всього 5 хвилин, якщо ви маєте електронний підпис — Дія.Підпис, Bank ID або КЕП. Виберіть із наведених найзручніший для вас метод та долучайтеся до амбасадорів цифрової освіти!

Ви учитель інформатики або інший працівник у школі та хочете виростити своїх учнів цифровими геніями? Тоді ця інформація для вас:

 • «IТ-студії» — це освіта майбутнього. Підручники застарівають, а рівень учнів дуже відрізняється. Оновлена інформатика побудована так, щоб розв’язати ці проблеми. Зацікавило? Тоді переходьте до наступного пункту.
 • «ІТ-студії» — це гнучкі для використання в межах будь-якої навчальної програми освітні матеріали, які можна легко підлаштувати під вашу.
 • Під час пілоту вчителі відзначали, що нові уроки цікаві для учнів (4,5 за 5-бальною шкалою). Станом на кінець 2022–2023 навчального року 95% учителів були готові рекомендувати ІТ-студії для використання своїм колегам.
 • За словами вчителів старших класів, запропоновані ресурси ІТ-студії замінюють роботу з підручниками від 70% до 100%, особливо в умовах дистанційного навчання.
 • Освітні ресурси «IT-студій» спрощують вчителю підготовку до уроків, надають можливість відстежувати прогрес учнів, підлаштовуватись під різні рівні класів.
 • Послідовність реєстрації така:
 1. Першими авторизуються вчителі інформатики та створюють класи, для яких система автоматично генерує унікальні коди
 2. Батьки або опікуни авторизуються та реєструють дітей, доєднуючи їх до відповідного класу з використанням унікального коду класу, який надає вчитель.

Виникли запитання або потрібна допомога? Звертайтеся на гарячу лінію підтримки (8:00 - 20:00) 1549, або пишіть на пошту [email protected].

Яку користь від «IT-студій» матимуть діти сьогодні та в майбутньому?

За матеріалами Мінцифри

Корисні посилання