«Птахи і квіти посеред зими…»

22.12.2017 12:40:19
«Птахи і квіти посеред зими…»

21 грудня 2017 року у місті Херсоні у приміщенні виставкової зали Національної спілки художників України відбулось урочисте відкриття мистецького проекту «Інна Красновська. Птахи і квіти посеред зими…»

Творчістю Інни Красновської захоплюються не лише жителі нашого краю, а й далеко за його межами. Варто зазначити, що Інна Сергіївна постійно у творчому пошуку, вона створила свій авторський напрям у мистецтві, який назвала «Цвітиці». На виставці можна побачити роботи, виконані за допомогою найрізноманітніших технік: акварель на папері, олійний живопис на полотні, пластинографія, розпис на дерев'яних виробах та камінцях, інсталяції, декоративні композиції і навіть різдвяні писанки.

У прохолодні зимові дні її картини дарують радість та святковий  настрій, а гарні авторські вірші – полонять душу і серце.

Птахи і квіти посеред зими
В казковий світ нас запросить готові,
Вони такі ж прекрасні, як і ми,
Народжені в Божественній любові!

Філософія робіт цієї талановитої жінки настільки глибока, що у присутніх перехоплювало подих, слухаючи цікаві розповіді художниці.

Більшість картин доповнювали віршовані рядки давнього друга та прихильника її творчості, талановитого поета-аматора Анатолія Суганяка. Його вірші – як філігранна ювелірна оправа для яскравих і багатогранних робіт художниці. Кожна картина і вірш до неї – сприймаються як мистецький диптих, як творчий тандем талановитих митців.

В урочистому відкритті взяли участь директор департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації, заслужений діяч мистецтв України Світлана Думинська, в.о. директора Херсонського обласного Центру народної творчості Володимир Капелюшник та перший заступник Каланчацького селищного голови Андрій Лабушний.

Інна Красновська подарувала картину «Три квітки зацвіли» Херсонському обласному Центру народної творчості, подякувала за підтримку та допомогу коханому чоловіку, друзям, Каланчацькій об’єднаній територіальній громаді.

Для присутніх у залі звучала пісня у виконанні народного вокального ансамблю «Южаночка», учасницею якого є сама Інна.

Персональна виставка картин Інни Красновської тривала з 21 до 26 грудня.

 

Корисні посилання