«Рятівник» Херсонщини впевнено крокує дорогою успіху

06.11.2018 14:33:39
«Рятівник» Херсонщини впевнено крокує дорогою успіху

Вже 8 років в Головному управління ДСНС України у Херсонській області існує футбольна команда «Рятівник», яка є гордістю гарнізону. Вона була створена і розпочала свій спортивний шлях у 2011 році за ініціативи полковника служби цивільного захисту Богданова Євгена Павловича. Власне, він особисто також став гравцем рятувальної команди, а на сьогоднішній день залишається її незмінним тренером. Щойно футболісти об’єдналися у єдиний коллектив як відразу яскраво заявили про свою спортивну майстерність. На змаганнях фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» м.Херсона з футзалу серед силовиків «Рятівник» зайняв 1-е місце. З того часу команда беззмінно виборює першість на такого рівня змаганнях.

Хлопці тренуються двічі на тиждень і ці тренування дають плідні результати. Найбільш успішним для рятувальників-футболістів став 2017 рік. На Всеукраїнському Чемпіонаті ДСНС з футзалу у м.Рівне херсонці виборюють першість і заслужено здобувають звання чемпіона. «Рятівник» радує відомство не тільки командними успіхами, а й індивідуальними. Так, його воротар - співробітник 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Корабельного району м.Херсона - Дмитро Холоша визнаний кращим воротарем Чемпіонату.

Того ж року була сформована збірна команда ДСНС України з футболу з 25 чоловік, десятеро з яких були співробітники з херсонського гарнізону, а головним тренером призначено також херсонця Євгена Богданова. І от черговий успіх за участі херсонців. На Кубку МВС України у м.Харкові серед силовиків збірна ДСНС України займає почесне 3-є місце. А співробітник херсонського обласного відомства Євген Шумський визначений кращим захисником.

Команда не зупиняється на досягнутому. Оновлюється її склад, перед нею стоять нові завдання. Приміром, у поточному році за ініціативи начальника Головного управління ДСНС області Сергія Чорного «Рятівник» бере участь у боротьбі за Кубок України з футзалу серед професійних команд. Відповідно до жеребкування змагань суперниками херсонських рятувальників стали команди, які грають у вищій лізі з футзалу: «БІДА» з м.Миколаєва і «Продексім-2» з м.Херсона. Це дало можливість «Рятівнику» набути неоціненного досвіду у грі такого рівня, а перемоги на таких спортивних майданчиках попереду.

На сьогоднішній день футболісти отримують суттєву підтримку від керівника  Служби порятунку Херсонщини Сергія Чорного. Для нього самого з юності спорт був на першому місці, тому він всіляко підтримує тих, хто дбає про своє здоров’я, щоб потім рятувати здоров’я і життя інших.

 

Корисні посилання