Слава незламним захисникам

11.10.2019 11:04:56
Слава незламним захисникам

Саме під такою назвою 11 жовтня 2019 року в приміщені Новотроїцького районного центру культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

З теплими словами привітання до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністраціїЛена Клименко, голова районної ради Юрій Коцегубов, селищний голова Наталя Пінчук, волонтер Сергій Максименко, Павло Розлач воїн-«кіборг» та учасник антитерористичної операції, старший офіцер Новотроїцького районного військового комісаріату Олександр Кудрявцев. У своїх виступах вони подякували мужнім захисникам України за відданість нашій державі, її народу та побажали воїнам і ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, миру і родинного благополуччя.

Також, під час заходу, відбулося нагородження знаками народної пошани, що були виготовлені за ініціативи керівництва району та підтримки громадськості. Так, медаллю «За оборону рідної держави» було нагороджено ветеранів АТО та ООС:

Солдата – Альохіна Олександра;

Старшого сержанта -  Вовка Миколу;

Старшого солдата - Волосюка Олександра;

Старшого солдата - Воронюка Василя;

Старшого солдата - Гущенка Миколу;

Матроса -  Зуєва Олександра;

Солдата - Тарасюка Андрія;

Молодшого сержанта -  Яковішак Івана;

І саме в цей урочистий момент було згадано про чудову подію, яка відбулася 7 вересня цього року коли українські моряки, яких було затримано у листопаді минулого року в Керченській протоці, повернулися додому. Серед них наш земляк Віктор Беспальченко. Щирі слова вдячності прозвучали батькам за виховання сина – патріота.

Під час заходу його учасники хвилиною мовчання згадали земляків, які загинули захищаючи наш спокій, нашу незалежність та рідну Україну: Баранова Максима, Шаригіна Артема, Проніна Віктора, Сініцина Володимира.

Пам’ятні подарунки та квіти очільники району вручили матерям та рідним загиблих героїв, як знак вдячності за те, що виховали справжніх синів-патріотів, які не вагаючись віддали своє життя за наше майбутнє та майбутнє нашої держави.

Завершилися урочистості святковим концертом, під час якого колективи районного центру культури та дозвілля подарували глядачам свої пісні і танці.

 

Корисні посилання