«Світ, де немає людини»

18.12.2017 14:22:29
«Світ, де немає людини»

Минув 31 рік від дня великого лиха – Чорнобильської катастрофи, яка одразу набула глобального характеру. Чорнобиль – це новий відлік часу, який був спровокований страшним вибухом над 4-м ректором Чорнобильської атомної електростанці, у ніч з 25 на 26 квітня 1986 року.

Сьогодні, 14 грудня ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС., людей, які віддали свої життя та здоров'я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років.

14 грудня у малій залі Головному будинку культури Каланчацької селищної ради відбулися заходи за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, політичних формувань, громадських організацій, трудових колективів підприємств, організацій та установ, учнів шкіл, місцевих жителів.

Зі словами вдячності до присутніх учасників ліквідації жахливої катастрофи звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, голова районної ради Ігор Замма, перший заступник Каланчацького селищного голови Андрій Лабушний. Вони висловили щиру подяку за героїзм та мужність, побажали міцного здоров'я, невичерпної енергії, сімейного добробуту, миру та злагоди.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих односельців та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.

Корисні посилання