«З Днем народження, Україно!»

28.08.2019 06:33:25
«З Днем народження, Україно!»

Саме під такою назвою 23 серпня 2019 року  на площі  Новотроїцького районного центру культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора  та 28-ї річниці Незалежності України 

Захід розпочався біля пам’ятника великого мислителя, поета, художника – Тараса Шевченка, бо саме він, відображаючи українське тогочасне і минуле буття, проектував у своїх творах наше майбутнє. Пророчі слова великого Кобзаря є актуальними і сьогодні. Після покладання квітів до пам’ятника Великого Кобзаря представники установ, організацій та бажаючі долучилися до урочистої ходи, приуроченої до Дня Державного Прапору України під гаслом «Всі долучаймось до добра і слави, несімо разом прапор рідної держави»!

У ході урочистої частини присутніх та гостей району зі святом привітали голова районної державної адміністрації Наталія Солтановська,  голова районної ради  Юрій Коцегубов та Новотроїцький селищний голова Наталя Пінчук. У своїх виступах вони відзначили, що зараз українці є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності й нагородили кращих земляків почесними грамотами та цінними подарунками.

Також, під час заходу, ведучі  згадали про  загиблих земляків, які загинули в ході проведення антитерористичної операції, вшанувавши їх пам'ять хвилиною мовчання та подякували всім захисникам за їх незламний дух, мужність та героїзм.

У свою чергу, учасники військово-спортивної патріотичної гри «Джура»,  які є взірцем патріотичного виховання дітей та молоді в Новотроїцькому районі подарували  присутнім свій чудовий виступ та вручили учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході України відзнаки з особливим статусом «За оборону рідної держави».

Аматори районного центру культури та дозвілля порадували жителів та гостей райцентру святковим концертом, їх номери були видовищними і патріотичними.

Впродовж всього заходу діяла виставка декоративно-ужиткового мистецтва. Майстри народного клубу «Вишиваночка» та окремі майстри з селища Новотроїцького та сіл Воскресенка, Водославка ділилися з бажаючими своїми секретами та майстерністю, а учасниці студії образотворчого мистецтва «Сиваський віночок» провели майстер клас з боді-арт (малюнок на тілі).

Свято вдалося. Глядачі щиро аплодували аматорам сцени, захоплювались творчістю майстрів.

Захід завершила святкова дискотека та видовищний феєрверк.

Корисні посилання