Європа –майбутнє України

11.05.2017 13:10:22
Європа –майбутнє України

Сьогодні, 11 травня 2017 року, на площі перед будівлею районної державної адміністрації, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Гомона, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради міністрів ЄС про скасування візових вимог для громадян України та з нагоди відзначення Дня Європи. На заході були присутні керівництво районної та міської рад, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, воїни-інтернаціоналісти та учасники антитерористичної операції, студентська молодь, громадськість міста. Усі присутні прийшли із національною символікою та символікою Євросоюзу аби затвердити, що Україна – європейська держава.

Право підняти Державний Прапор України було надано учаснику антитерористичної операції на Сході України  Вадиму Карповичу та депутату Бериславської районної ради Інні Івановій. Право підняти Прапор Європейського Союзу - представникам молодого покоління нашої держави, що впевнено рухатимуться шляхом євроінтеграції.

У своєму виступі голова районної державної адміністрації Олександр Гомон зазначив:  “Європа – це майбутнє України, це її історичний дух. Європа – це  національна ідея, яка панує в серцях українців, яка об’єднує український народ, об’єднує всю нашу країну . Усі ми є творцями нашого спільного прогресу, прагнемо того, щоб Україна стала справжньою історією успіху. Впевнений, що, незважаючи на всі перепони і труднощі,  Україна стане повноправним членом  європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку ”.

Тож пам’ятаймо, що усіх нас попереду чекає велика робота, яка вимагає об’єднання зусиль, політичної волі та високого професіоналізму і відповідальності.

І пам’ятайте – МИ ЄВРОПЕЙЦІ!

 

Корисні посилання