Ініціатива Президента «Зелена країна»: жителі Херсонщини долучилися до висадження дерев

06.11.2021 13:05:35
Ініціатива Президента «Зелена країна»: жителі Херсонщини долучилися до висадження дерев

За 10 років збільшити площі лісів на один мільйон гектарів. Таке завдання поставив Президент України Володимир Зеленський, започаткувавши проект «Зелена країна». І Херсонщина активно долучається до висадження дерев, адже одним з головних союзників у боротьбі зі змінами клімату є саме лісові ресурси.

Сьогодні голова облдержадміністрації Геннадій Лагута разом з громадою області та лісівниками висадили майже 60 тисяч сіянців сосни кримської на території Олешківського лісового фонду.

​​​​​

«Ця маленька добра справа, яку ми зробили сьогодні, матиме величезне значення для майбутніх поколінь. Ліс даруватиме людям чисте повітря. Так ми протидіємо змінам клімату, запобігаємо деградації ґрунтів, опустелюванню», - зазначив очільник області Геннадій Лагута.

Такий значний обсяг нових дерев вдалося висадити не тільки вручну, але й із допомогою спеціальної лісосадильної машини.

Захід відбувся з дотриманням карантинних вимог. Участь у висадженні дерев брали особи з документом про повний курс вакцинації проти COVID-19 або негативним ПЛР/експерт – тестом на коронавірус. Роботу організовано групами по 10 осіб.

Інформацію про наступні акції з висадження дерев можна буде знайти на сайті Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства.Корисні посилання