Інформація щодо участі у циклу тренінгів USAID«Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії»

31.01.2017 11:24:27

Запрошує Вас і співробітників очолюваного Вами підприємства взяти участь у навчальній програмі «Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії», організованій Програмою USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) та Торгово-промисловою палатою України в партнерстві з Херсонською ТПП.

Метою навчальної програми є надання підприємствам малого та середнього бізнесу практичних навичок та формування учасників комплексного підходу до експортної діяльності. Саме практичні інструменти, які опанують учасники тренінгів, дозволять їм у майбутньому вибудовувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвивати міжнародні контакти та будувати довгострокові відносини з партнерами.

Тренінги відбудуться тільки у п’яти регіонах України: Київський, Львівський, Херсонській, Вінницькій та Тернопільських областях. Організатором виступає Фонд Східна Європа в партнерстві з системою українських ТПП.

Навчальний цикл включатиме шість одноденних тренінгів з питань первинного та поглибленого вивчення потенційних ринків, експортного бізнес-планування, пошуку партнерів та керування бізнес-контактами. Тренінги доповнюватимуть один одного, вибудовуючи таким чином чітке розуміння комплексної стратегії розвитку експортної діяльності.

Для участі у відборі запрошуємо Вас до 31 січня 2017 р. включно заповнити аплікаційну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_L2lLQFZlbngzD_qJUxD-XUj2mvSI4xeFSXfGIKpAqYRadw/viewform

Після 31 січня всі надіслані анкети будуть розглянуті, після чого з усіх кандидатів буде відібрано 30 майбутніх учасників. Беззаперечна перевага надаватиметься підприємцям.

Перший з шести тренінгів відбудеться в один із днів другого тижня лютого і проходитиме в конференц-залі Херсонської ТПП (м. Херсон, вул. Гагаріна, 34а).

Більш детальну інформацію про програму навчання Ви можете знайти на сайті Програми USAID ЛЕВ за посиланням: http://www.lev.org.ua/ua/news/kherson_export.html.

Інтервал між тренінгами становитиме 4-5 тижнів. Слухачі, які пройдуть повний цикл навчання (візьмуть участь у всіх тренінгах), отримають відповідні сертифікати USAIDLEV.

Участь у Програмі безкоштовна.

За додатковою інформацією звертатися до Центру підтримки експорту Херсонської ТПП за тел.: (0552) 32 52 91, e-mail: [email protected], контактні особи: Ганна Сирчина – (067) 553 00 35, Ксенія Карпенкова – (067) 552 34 60.

Корисні посилання