ІНФОРМАЦІЯ про роботу Центру допомоги учасникам АТО при Херсонській обласній державній адміністрації за січень 2020 року

10.02.2020 11:48:54

Протягом місяця центром організовано та проведено у школах міста Херсона 6 уроків мужності з учасниками бойових дій та волонтерами.

10 січня Центр допомоги учасникам АТО при ОДА спільно з Народним гуртом «Олешшя»  відвідали 21 батальйон «Сармат» 56 ОБМП з благодійною допомогою  та Різдв’яними колядками в зоні проведення АТО/ООС.

Координатори Центру допомоги учасникам АТО при ОДА відвідали 57 Окрему Мотопіхотну бригаду імені Костя Гордієнка, привітали зі святом та надали благодійну допомогу.

Спільно з КНСП «Оберіг», ГО «Українська Єдність», ВГО «Побратими України організували та провели у Херсонській виставковій залі Спілки художників України виставку – експозицію «АТО. Відголоски війни».

Спільно з КНСП «Оберіг», ГО «Українська Єдність», ВГО «Побратими України організували та провели у Міжнародному аеропорту «Херсон» мітинг, молебень «Пам’ятаймо»за загиблими захисниками Донецького аеропорту.

Спільно з КНСП «Оберіг», ГО «Українська Єдність», ВГО «Побратими України організували та провели концерт – реквієм «Лицарі небесних обладунків».

Координатор центру Наталя Бреус надала допомогу необхідними речами та технікою військовим підрозділам, які знаходяться в зоні проведення АТО/ООС.

Координатор центру Галина Уманець відправила у зону проведення АТО/ООС для 28 ОМБР посилки з благодійною допомогою.

 - Координатори центру допомоги учасникам АТО при Херсонській обласній державній адміністрації спільно з Благодійним фондом «Мангуст» надають благодійну допомогу потребуючим учасникам бойових дій.

 

Продовжується  щорічний безкоштовний онкоогляд учасниць бойових дій, матерів, дружин учасників АТО/ООС, сімей загиблих у Херсонському обласному онкологічному диспансері.

 Координатори Центру надають консультацію та допомогу учасникам АТО/ООС та членам їх сімей, військовослужбовцям ЗСУ та Національної гвардії України як у приміщенні Центру,  так і у телефонному режимі.

Протягом  січня місяця до координаторів Центру( Н.Возаловська, О.Киця, Г.Уманець, Н.Бреус, І.Кравець, М.Тараненко, К.Капошилін, Н.Бімбірайте), з різних питань звернулися близько 620 осіб, яким надана консультація та допомога.

Корисні посилання