Інформація про участь Херсонщини у XXIX Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО 2017»

12.06.2017 12:51:01
Інформація про участь Херсонщини у  XXIX Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО 2017»

З 07 по 10 червня 2017 року під час проведення в м.Києві наймасштабнішої агропромислової виставки – «АГРО 2017», в рамках експозиції Херсонської області  було презентовано потенціал агропромислової галузі.

До експозиції Херсонщини, яку представили провідні харчові та переробні підприємства області, активну зацікавленість виявляли не лише численні гості з України, а й представники потенційних партнерів з інших країн світу, зокрема з країн ЄС. Зацікавленість до продукції місцевих товаровиробників та наміри в налагоджені співробітництва виявили логістична компанія з Туреччини SERDAR ULUSLARARASI NAKLİYAT, єгипетська Торгівельно-виробнича група компаній Эль-Рашед, китайські компанії VODAR та DARIN MACHINERY, Інститут садівництва НААН України, Всеукраїнська Асоціація пекарів, ринок «Столичний» та інші.

Гостей херсонської експозиції цікавила можливість спільного  розвитку зрошувальної мережі та системи збуту, розбудови підприємств хлібопекарської та олійно-жирової галузей, а також  сфери виробництва та переробки плодоовочевої продукції. Зазначені галузі на експозиції регіону представлялись наступними суб’єктами: ПАТ «Херсонський хлібокомбінат», ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Берислав-хлібозавод», ТОВ «Екобіотек», СОК «АгроПродукт Херсонщини», ФГ «ХХІ століття»,  ФОП «Червєнков», ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон», ПрАТ «Чумак» та інші.

Корисні посилання